Kongres Stolarki Polskiej znów stacjonarnie!

2022-05-11 13:51
Kongres Stolarki Polskiej
Autor: POID

Już 26 maja odbędzie się długo wyczekiwana, XII edycja Kongresu Stolarki Polskiej, zgodnie z oczekiwaniami branży budowlanej, ponownie w formule stacjonarnej. Tym razem spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie w hotelu DoubleTree by Hilton.

XII edycja Kongresu Stolarki Polskie odbędzie się 26 maja w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****, przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie.

Wydarzenie będzie miało charakter edukacyjny oraz integracyjny.

Tegoroczna tematyka Kongresu będzie skupiona na szansach i zagrożeniach dla branży stolarki budowlanej w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych i społecznych, w kontekście wybranych celów z Agendy ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030. W ramach trzech bloków tematycznych z udziałem wybitnych ekspertów omówione zostaną m.in.:

  • funkcjonowanie branży na tle obecnej sytuacji geopolitycznej,
  • działania na rzecz klimatu i zrównoważonego budownictwa
  • zagadnienia związane ze sprzedażą i marketingiem przyszłości.

Zwieńczeniem kongresowego dnia będzie wieczorna, uroczysta Gala, podczas której wręczone zostaną branżowe nagrody i wyróżnienia. Kolejnego dnia, 27 maja zaplanowane jest z kolei Walne Zgromadzenie Członków POiD, o charakterze sprawozdawczo-wyborczym.

Szczegółowy harmonogram XII Kongresu Stolarki Polskiej jest dostępny pod adresem: https://kongres.poid.eu/harmonogram/

Formularz rejestracyjny można wypełnić na stronie: https://kongres.poid.eu/rejestracja/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE