myGEZE Control – nowy moduł automatyki budynkowej

2023-09-19 13:02
myGEZE Control – nowy moduł automatyki budynkowej
Autor: GEZE

myGEZE Control to nowy moduł automatyki budynkowej. Umożliwia centralne sterowanie systemami drzwi, okien i bezpieczeństwa. Platforma łączności z modułowym oprogramowaniem i otwartymi interfejsami daje wszystkim planistom i użytkownikom całkowicie nowe możliwości w zakresie automatyki budynku. Dzięki współpracy z Beckhoff, wiodącym dostawcą rozwiązań automatyzacji opartych o komputerowe systemy, GEZE łączy w sieć za pomocą myGEZE Control drzwi i okna, które można łatwo zintegrować ze wszystkimi popularnymi systemami techniki sterowania budynkiem.

Wyższy poziom automatyki budynkowej

Nasza platforma łączności myGEZE Control umożliwia centralne sterowanie systemami drzwi, okien i bezpieczeństwa. Każdy budynek ma indywidualne wymagania. A ludzie, którzy każdego dnia spędzają czas w tych miejscach, mają różne potrzeby. Centralne monitorowanie i obsługa lub czasowo sterowane przełączanie trybów eksploatacji nawet odległych komponentów zmniejszają koszty osobowe i podnoszą bezpieczeństwo eksploatacyjne budynków. Dzięki myGEZE Control wypełniamy lukę w automatyce budynku, wykorzystując inteligentne rozwiązanie połączenia sieciowego systemów drzwi, okien i bezpieczeństwa.

Platforma łączności z modułowym oprogramowaniem i otwartymi interfejsami daje wszystkim planistom i użytkownikom całkowicie nowe możliwości w zakresie automatyki budynku. Dzięki współpracy z Beckhoff, wiodącym dostawcą rozwiązań automatyzacji opartych o komputerowe systemy, GEZE łączy w sieć za pomocą myGEZE Control drzwi i okna, które można łatwo zintegrować ze wszystkimi popularnymi systemami techniki sterowania budynkiem.

Efektywny i bezpieczny system automatyzacji budynku dla produktów GEZE i nie tylko

Zapewniamy ustandaryzowane i komunikacyjnie otwarte rozwiązanie do integracji drzwi, okien i bezpieczeństwa we wszystkich obszarach zarządzania budynkiem. Urządzeniem centralnym jest standardowy sterownik (programowalny sterownik logiczny).

Komponent sprzętowy składa się z systemu sterowania z wbudowanym komputerem PC, który posiada certyfikowany interfejs komunikacyjny BACnet. Dzięki temu nasze produkty można zintegrować we wszystkich popularnych systemach techniki sterowania budynkiem, zarządzania zagrożeniami i CAFM. Ze względu na otwarty standard, możliwe są różne zastosowania interoperacyjne z innymi mechanizmami, np. żaluzje, stacja meteorologiczna, ogrzewanie, wentylacja, automatyzacja pomieszczeń. To oznacza zwiększenie komfortu i minimalizację kosztów w Twoim budynku.

Zapraszamy po więcej szczegółów: https://connectivity.geze.com/pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE