Okno przesuwne FAKRO Innoview szczególnie polecane do kuchni

2022-01-23 10:22
Okno przesuwne FAKRO Innoview
Autor: FAKRO Okno przesuwne FAKRO Innoview daje możliwość uchyłu skrzydła i przewietrzenia pomieszczenia. Otwarte skrzydło praktycznie nie zabiera miejsca na roboczym blacie, a przesuwanie skrzydła jest niezwykle lekkie i płynne, a co najważniejsze nie wymaga przestawiania rzeczy z blatu

Okno przesuwne FAKRO Innoview oparte jest na konstrukcji drzwi uchylno-przesuwnych PSK. Konstrukcja ta podczas otwierania, jak i w pozycji otwartej, nie zabiera przestrzeni wewnątrz pomieszczenia. Oprócz funkcji przesuwu okno przesuwne FAKRO Innoview ma także możliwość uchyłu, co pozwala na swobodne wietrzenie.

Okno przesuwne FAKRO Innoview ma konstrukcję drewnianą osłoniętą z zewnątrz nakładką aluminiową. Grubość profilu to 68/78/92 mm. Wykonany może być z sosny, dębu, meranti.

Dostępne są 3 rodzaje nakładki aluminiowej - SOFT (klasyczny kształt zewnętrznego profilu skrzydła), MODERN (zlicowany jest z profilem ramy okiennej tworząc wizualnie jedną płaszczyznę z mocno zaznaczonym pośrodku rantem) i PURE (z niewidocznym z zewnątrz profilem skrzydła aluminiowego, czego efektem wizualnym jest jedna rama, jak w przypadku stałego szklenia).

A także dwa warianty zakończenia wewnętrznego profilu drewnianego: Classic (lekki skos o nachyleniu 12°) i Regular (prosty a przez to bardzo nowoczesny profil).

Warto też podkreślić:

  • wysoki stopień izolacyjności termicznej
  • potrójne uszczelnienie
  • najwyższej klasy okucia Siegenia
  • możliwość wyboru podwójnej lub potrójnej szyby
  • zewnętrzny kształt okładziny aluminiowej dopasowany do profilu okiennego
  • łatwość czyszczenia

Dostępność różnych wielkości i schematów pozwala na wykonanie przesuwnego okna PSK praktycznie do każdego pomieszczenia kuchennego.

Producent udziela na okno przesuwne FAKRO Innoview 15 lat gwarancji.

Okno przesuwne FAKRO Innoview
Autor: FAKRO Schematy otwierania okien i drzwi uchylno-przesuwnych
Okno przesuwne FAKRO Innoview
Autor: FAKRO Łatwość i wygoda obsługi okna przesuwnego FAKRO Innoview zapewnia specjalna klamka
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE