FAKRO wśród najlepszych pracodawców

2021-07-14 13:15
FAKRO ranking pracodawców
Autor: materiały prasowe FAKRO Fakro uplasowało się na ósmej lokacie, najwyższej w branży budowlanej, rankingu 50 najlepszych pracodawców w Polsce

Został opublikowany ranking WPROST przedstawiający 50 najlepszych pracodawców. Firma FAKRO zajmuje 8 miejsce wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Jest to najwyższa lokata firmy z branży budowlanej.

Wiele polskich firm musiało przystosować się do nowych warunków i stawić czoła wyzwaniom jakie wymusiła trwająca pandemia COVID-19. Weryfikacją efektywności organizacji pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach jest Ranking Najlepszych Polskich Pracodawców opublikowany przez tygodnik WPROST. Firma FAKRO uplasowała się w nim na 8 miejscu. Jest najwyżej notowaną firmą z branży budowlanej.

Wysoka nota jaką uzyskała firma FAKRO jest wypadkową oceny stabilności miejsc pracy oraz poziomu wynagrodzeń, jak również sposobu w jaki firma odnalazła się w pandemicznej rzeczywistości. Od początku lockdownu w marcu 2020 kwestią priorytetową dla FAKRO było uniknięcie zwolnień oraz zadbanie o bezpieczeństwo pracowników. Wszystkich wyposażono w maseczki i płyny dezynfekujące. Do dyspozycji były koncentratory tlenu. W razie potrzeby dostosowywano stanowiska pracy w sposób zapewniający utrzymanie dystansu społecznego. Pomógł sprawny system monitorowania zachorowań oraz wsparcie dla chorych pracowników i ich rodzin. Obecnie firma FAKRO, czyli jej pracownicy, są po pierwszej dawce szczepień przeciw wirusowi COVID-19. 16 lipca pracownicy zostaną zaszczepieni II dawką preparatu firmy Pfizer.

Wartości jakimi kieruje się firma FAKRO

FAKRO od lat kieruje się wartościami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. W wyniku przyjętych zasad firma FAKRO m.in. przekazała maseczki do lokalnych szpitali. Inną formą wyrażenia wdzięczności za ciężką pracę medyczek były upominki z okazji dnia kobiet dla pracownic nowosądeckiego szpitala. Warto podkreślić fakt, że mimo trudnego dla gospodarki czasu pandemii, sądecki producent okien dachowych wciąż się rozwija, wdrażając nowe inicjatywy dbając o wizerunek firmy oraz jakość produktów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE