Siłownik do bram przesuwnych BULL624 TURBO - szybkość i bezpieczeństwo z Beninca

2022-12-27 11:50 Materiał sponsorowany
silownik do bramy beninca
Autor: Beninca Siłownik do bram przesuwnych BULL624TURBO

BULL624 TURBO, siłownik do bram przesuwnych do 600 kg wagi bramy. BULL624 TURBO otwiera bramę 2- krotnie szybciej niż pozostałe siłowniki dostępne na polskim rynku.

Czas otwarcia wynosi 25 metrów na minutę. Czas otwarcia bramy 4-metrowej wyposażonej w siłownik BULL624 TURBO wynosi 9 sekund, standardowy napęd otwiera ją w 23 sekundy. Centrala siłownika ma wiele przydatnych funkcji, np.: furtki, czyli częściowego otwarcia bramy, spowolnień czy zamknięcia bramy po przecięciu linii fotokomórek, dzięki której użytkownik nie musi pamiętać o zamknięciu bramy po wyjechaniu z posesji i wiele innych.

Siłownik BULL624 TURBO to również maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Wyposażony jest w 2 systemy bezpieczeństwa: enkoder i przeciążenie amperometryczne, zabezpieczające przed zgnieceniem osób, zwierząt znajdujących się w świetle bramy.

Siłownik do bram BULL624 TURBO ma wbudowany zasilacz impulsowy (85/265 VAC), który zmniejsza pobór energii. Poza tym produkt wyposażony jest w system ESA®. System ESA® jest autorskim opatentowanym, rozwiązaniem inżynierów Beninca.

ESA® pozwala na znaczne zredukowanie poboru energii. Centrale Beninca wyposażone w system ESA® w stanie spoczynku nie pobierają energii. Pobór energii w przypadku siłownika BULL624 TURBO wynosi tylko 8mA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE