Siłownik do bram przesuwnych BULL624 TURBO - szybkość i bezpieczeństwo z Beninca

2022-12-27 11:50 Materiał sponsorowany
silownik do bramy beninca
Autor: Beninca Siłownik do bram przesuwnych BULL624TURBO

BULL624 TURBO, siłownik do bram przesuwnych do 600 kg wagi bramy. BULL624 TURBO otwiera bramę 2- krotnie szybciej niż pozostałe siłowniki dostępne na polskim rynku.

Czas otwarcia wynosi 25 metrów na minutę. Czas otwarcia bramy 4-metrowej wyposażonej w siłownik BULL624 TURBO wynosi 9 sekund, standardowy napęd otwiera ją w 23 sekundy. Centrala siłownika ma wiele przydatnych funkcji, np.: furtki, czyli częściowego otwarcia bramy, spowolnień czy zamknięcia bramy po przecięciu linii fotokomórek, dzięki której użytkownik nie musi pamiętać o zamknięciu bramy po wyjechaniu z posesji i wiele innych.

Siłownik BULL624 TURBO to również maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Wyposażony jest w 2 systemy bezpieczeństwa: enkoder i przeciążenie amperometryczne, zabezpieczające przed zgnieceniem osób, zwierząt znajdujących się w świetle bramy.

Siłownik do bram BULL624 TURBO ma wbudowany zasilacz impulsowy (85/265 VAC), który zmniejsza pobór energii. Poza tym produkt wyposażony jest w system ESA®. System ESA® jest autorskim opatentowanym, rozwiązaniem inżynierów Beninca.

ESA® pozwala na znaczne zredukowanie poboru energii. Centrale Beninca wyposażone w system ESA® w stanie spoczynku nie pobierają energii. Pobór energii w przypadku siłownika BULL624 TURBO wynosi tylko 8mA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.