Siłowniki do bram dwuskrzydłowych DTM-SWIFT351 firmy DTM System

2022-12-27 16:22 Materiał sponsorowany
siłowniki do bram dwuskrzydłowych DTM-SWIFT351 firmy DTM System
Autor: DTM System Siłowniki do bram dwuskrzydłowych DTM-SWIFT351 firmy DTM System

Elektromechaniczne siłowniki DTM-SWIFT351 przeznaczone są do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m, użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy. Dostępne są osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne.

W całości zabezpieczony mechanizm napędowy siłownika DTM-SWIFT351 to pewność wieloletniej, bezawaryjnej pracy dzięki wysokiej odporności na zewnętrzne warunki. Aluminiowa konstrukcja siłownika odporna na korozję oraz galwanizowane akcesoria montażowe gwarantują solidność w każdych warunkach atmosferycznych, w temperaturze od -20°C do +55°C. Samoblokujący mechanizm napędowy pozwala uniknąć konieczności montażu dodatkowych zamków w bramie a wbudowany enkoder to pewne zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewniające bezpieczeństwo użytkowania bramy automatycznej.

Siłowniki, zasilane napięciem 230VAC, wyposażone są w mechaniczny ogranicznik krańcowy.

Siłowniki serii DTM-SWIFT są opcją dla użytkowników dążących do maksymalnego komfortu użytkowania. Dają pewność posiadania całkowicie bezpiecznego napędu w atrakcyjnej cenie.

Więcej informacji na stronie: www.dtm.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE