Siłowniki do bram dwuskrzydłowych DTM-SWIFT351 firmy DTM System

2022-12-27 16:22 Materiał sponsorowany
siłowniki do bram dwuskrzydłowych DTM-SWIFT351 firmy DTM System
Autor: DTM System Siłowniki do bram dwuskrzydłowych DTM-SWIFT351 firmy DTM System

Elektromechaniczne siłowniki DTM-SWIFT351 przeznaczone są do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m, użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy. Dostępne są osobno jak i w zestawach zawierających wszystkie niezbędne elementy mechaniczne i elektroniczne.

W całości zabezpieczony mechanizm napędowy siłownika DTM-SWIFT351 to pewność wieloletniej, bezawaryjnej pracy dzięki wysokiej odporności na zewnętrzne warunki. Aluminiowa konstrukcja siłownika odporna na korozję oraz galwanizowane akcesoria montażowe gwarantują solidność w każdych warunkach atmosferycznych, w temperaturze od -20°C do +55°C. Samoblokujący mechanizm napędowy pozwala uniknąć konieczności montażu dodatkowych zamków w bramie a wbudowany enkoder to pewne zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewniające bezpieczeństwo użytkowania bramy automatycznej.

Siłowniki, zasilane napięciem 230VAC, wyposażone są w mechaniczny ogranicznik krańcowy.

Siłowniki serii DTM-SWIFT są opcją dla użytkowników dążących do maksymalnego komfortu użytkowania. Dają pewność posiadania całkowicie bezpiecznego napędu w atrakcyjnej cenie.

Więcej informacji na stronie: www.dtm.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.