Wirtualne drzwi, które przymierzysz w prawdziwym domu

2022-02-09 11:57
wirtualne drzwi
Autor: CAL CAL wykorzystuje Augmented Reality (AR) jako przydatne narzędzie do planowania wyposażenia wnętrz i budowy domu

CAL, jako pierwsza w swoim segmencie marka, udostępniła modele swoich drzwi wykonane w całości w 3D, a nie klasycznym wariancie dwuwymiarowym. Dzięki wykorzystaniu technologii Augmented Reality każdy inwestor, zanim zdecyduje się na zakup, może przymierzyć je za pomocą zwykłego aparatu w telefonie i przeglądarki internetowej w swoim domu.

Za pomocą zwykłego aparatu w telefonie i przeglądarki internetowej klienci CAL mogą wstawić 9 wybranych modeli 3D drzwi zewnętrznych w obrys swojego domu. I to za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu.

Aby skorzystać z narzędzia należy wejść na stronę www.3D.drzwi-cal.pl lub otworzyć wydrukowany katalog i zeskanować kod QR czy zeskanować etykietę produktową. Telefon staje się wizualizatorem wyboru drzwi zewnętrznych. Teraz można umieścić wybrany model w murach domu. Efekt można zapisać lub przesłać dalej.

Jakie drzwi można przymierzyć jako modeli 3D w Augmented Reality? CAL udostępnił 9 modeli:

  • drewniane drzwi zewnętrzne Jagienka,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Kingston,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Longinus,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Dragon,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Zawisza,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Klio,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Lhotse,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Kverko,
  • drewniane drzwi zewnętrzne Fago.

Przygotowanie prawdziwych drzwi w technologii AR odpowiada na szereg potrzeb naszych Klientów. Nie tylko ułatwiamy wybór modelu i koloru drzwi zewnętrznych, ale zapewniamy chwilową zabawę podczas budowy domu. Budujemy nową jakość w Customer Journey. Mam świadomość, że często, a zwłaszcza w ostatnim roku, proces inwestycyjny napotykał szereg przeszkód, zarówno po stronie materiałów jak i wykonawców. Modele 3D z przyjemnością można przymierzyć na swojej budowie, a nawet obejrzeć szczegóły wykonania drzwi CAL – wyjaśnia Sylwia Ciszewska, szefowa CAL prawdziwe drzwi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE