Automatyzacja produkcji okien od ROTOX Polska

2022-12-30 9:22 Materiał sponsorowany
Sortownia szyb ROTOX
Autor: ROTOX Sortownia szyb ROTOX

Czy sortownię szyb jednego i drugiego dostawcy da się porównać ? Maszyny mogą mieć te same nazwy, producenci mogą punktować podobne zalety, ceny mogą być zbliżone, a urządzenia mogą nawet nie różnic się wyglądem. Jednak to nie są identyczne maszyny - z wielu względów nie jest to możliwe.

Spoglądając w przyszłość warto widzieć teraźniejszość i sięgnąć do historii

W 2013 roku podczas targów WinDoor-Tech w Poznaniu ROTOX zrealizował wystawę zautomatyzowanej linii, która była Fabryką produkującą okna na żywo. Wyprodukowane okna były zbadane w mobilnym laboratorium i zostały przekazane na cel charytatywny.

To był dla firmy ROTOX wielki sprawdzian posiadanych w portfolio maszyn i urządzeń oraz przede wszystkim umiejętności ich właściwego doboru technologicznego, umiejętności organizacyjnych, umiejętności montażu, uruchomienia oraz wdrożenia do produkcji. To wszystko musiało zostać zrobione w bardzo krótkim czasie. Zespół ROTOX na medal sprostał temu zadaniu i zdobył pewność siebie a tym samy przepustkę do przyszłości automatyzacji produkcji.

Nie zmarnowaliśmy tej szansy i z dużym powodzeniem realizujemy zadania stawiane nam przez naszych klientów dotyczące automatyzacji produkcji. Zdobyliśmy już ogromne, bo wieloletnie doświadczenie, a jest ono bezcenne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla klientów firmy ROTOX, którzy mogą spać spokojnie decydując się na realizacje projektów automatyzacji z firmą ROTOX.

Specjalizacja firmy ROTOX

Produkty te zostały skonstruowane w firmie ROTOX Polska i są u nas produkowane. Naszą specjalizacją są:

  • Automatyczny magazyn kompletowania ram i skrzydeł KSL 963,
  • Automatyczny bufor ram VTA 963,
  • Automatyczna sortownia szyb GSS 933,
  • Automatyczny magazyn okien FSL 963,
  • Automatyczne linie transportowe,
  • Stoły montażowe.

Automatyzacja produkcji okien staje się teraźniejszością, a jutro może okazać się koniecznością. Warto to dobrze zaplanować, warto takie zadania potraktować z należytym dla projektów szacunkiem i poświęcić na to czas. Warto też o takich zadaniach rozmawiać z firmami z doświadczeniem - warto skorzystać z Pakietu Automatyzacji ROTOX.

ROTOX Polska wyprodukował już kilkadziesiąt sortowni szyb, działających w wielu krajach Europy. My wiemy jaki to jest produkt i jakie daje efekty.

Więcej szczegółów na stronie: rotox.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE