Automatyzacja produkcji okien od ROTOX Polska

2022-12-30 9:22 Materiał sponsorowany
Sortownia szyb ROTOX
Autor: ROTOX Sortownia szyb ROTOX

Czy sortownię szyb jednego i drugiego dostawcy da się porównać ? Maszyny mogą mieć te same nazwy, producenci mogą punktować podobne zalety, ceny mogą być zbliżone, a urządzenia mogą nawet nie różnic się wyglądem. Jednak to nie są identyczne maszyny - z wielu względów nie jest to możliwe.

Spoglądając w przyszłość warto widzieć teraźniejszość i sięgnąć do historii

W 2013 roku podczas targów WinDoor-Tech w Poznaniu ROTOX zrealizował wystawę zautomatyzowanej linii, która była Fabryką produkującą okna na żywo. Wyprodukowane okna były zbadane w mobilnym laboratorium i zostały przekazane na cel charytatywny.

To był dla firmy ROTOX wielki sprawdzian posiadanych w portfolio maszyn i urządzeń oraz przede wszystkim umiejętności ich właściwego doboru technologicznego, umiejętności organizacyjnych, umiejętności montażu, uruchomienia oraz wdrożenia do produkcji. To wszystko musiało zostać zrobione w bardzo krótkim czasie. Zespół ROTOX na medal sprostał temu zadaniu i zdobył pewność siebie a tym samy przepustkę do przyszłości automatyzacji produkcji.

Nie zmarnowaliśmy tej szansy i z dużym powodzeniem realizujemy zadania stawiane nam przez naszych klientów dotyczące automatyzacji produkcji. Zdobyliśmy już ogromne, bo wieloletnie doświadczenie, a jest ono bezcenne nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla klientów firmy ROTOX, którzy mogą spać spokojnie decydując się na realizacje projektów automatyzacji z firmą ROTOX.

Specjalizacja firmy ROTOX

Produkty te zostały skonstruowane w firmie ROTOX Polska i są u nas produkowane. Naszą specjalizacją są:

  • Automatyczny magazyn kompletowania ram i skrzydeł KSL 963,
  • Automatyczny bufor ram VTA 963,
  • Automatyczna sortownia szyb GSS 933,
  • Automatyczny magazyn okien FSL 963,
  • Automatyczne linie transportowe,
  • Stoły montażowe.

Automatyzacja produkcji okien staje się teraźniejszością, a jutro może okazać się koniecznością. Warto to dobrze zaplanować, warto takie zadania potraktować z należytym dla projektów szacunkiem i poświęcić na to czas. Warto też o takich zadaniach rozmawiać z firmami z doświadczeniem - warto skorzystać z Pakietu Automatyzacji ROTOX.

ROTOX Polska wyprodukował już kilkadziesiąt sortowni szyb, działających w wielu krajach Europy. My wiemy jaki to jest produkt i jakie daje efekty.

Więcej szczegółów na stronie: rotox.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.